Kim jesteśmy?

Po wielu latach pracy w renomowanych klinikach stomatologicznych postanowiłyśmy stworzyć miejsce przyjazne pacjentom. Nasz zespół zadba o Wasz zdrowy i piękny uśmiech. Spotkajmy się w Serdecznej Stomatologii.

Poznaj nasz zespół

Dr n. med. lek. dent. Anna Walerczyk-Sas

Lekarz z kilkunastoletnim doświadczeniem w stomatologii mikroskopowej. Ukończyła m.in. Master Program in Fixed Prosthodontics Mauro Fradeani oraz modułowy kurs z interdyscyplinarnego leczenia zakończony egzaminem i ceryfikatem Vienna School of Interdyscyplinary Dentistry. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Praca sprawia mi olbrzymią radość. Każdego z Pacjentów traktuję indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wyzwaniom. Wieloletnia praktyka z zastosowaniem powiększenia mikroskopu pozwoliła mi osiągnąć wysoką skuteczność leczenia. W codziennej praktyce stosuje zasadę: minimum inwazji maximum satysfakcji. Uśmiech i zadowolenie Pacjentów są dla mnie największą motywacją do dalszych działań i rozwoju. Jestem współzałożycielką gabinetu znajdującego się w Zalasewie na przedmieściach Poznania.

Lek. dent. Aleksandra Porębska

Stomatologia stała się jej pasją jeszcze na studiach. W roku 2006 ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. W roku 2011 uzyskała certyfikat Curriculum Endodontycznego Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a w 2019 certyfikat Practiculum Implantologii w Instytucie Vivadental. W swojej pracy ceni profesjonalizm, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych konferencjach międzynarodowych i szkoleniach. Swój rozwój zawodowy ukierunkowała w stronę precyzyjnych prac mikroskopowych z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej z technikami mikroinwazyjnej preparacji.

Dokładność w wykonaniu zabiegu oraz empatyczne i pełne zrozumienia podejście do pacjenta, są nieodłącznym elementem mojej pracy. Duże doświadczenie zawodowe w zakresie rewizji leczeń kanałowych oraz znajomość najnowszych metod w endodoncji, pozwala mi skutecznie leczyć najbardziej skomplikowane przypadki. W swojej codziennej pracy bardzo często zajmuję się ponownym leczeniem kanałowym, usuwaniem wkładów koronowych, zamykaniem perforacji czy udrażnianiem obliteracji/zwapnień bądź leczeniem zębów o skomplikowanej anatomii.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna
Iwona Zielińska

Absolwentka kierunku Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od niemal 10 lat pomaga pacjentom odzyskać zdrowy uśmiech edukując ich w zakresie utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej. Nieustannie podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna
Irena Ladan

Ukończyła Pielęgniarstwo oraz Rehabilitację na Uniwersytecie Medycznym w Kijowie. Od samego początku związana z Serdeczną Stomatologią. Jest ciepłą osobą bardzo lubianą w zespole oraz wśród naszych pacjentów.